Białoruś - Tanie Bilety Autokarowe Eurolines na Białoruś - Bilety Eurolines

Idź do spisu treści

Menu główne:

Kierunki Docelowe

Eurolines - Białoruś


Przewozy autokarowe to obecnie jedna z najpopularniejszych i najczęściej wybieranych form podróżowania po Europie. Dzięki nim podróżować można z Polski do różnych państw europejskich, realizując po drodze liczne przystanki pośrednie. Autokarem można więc dojechać nawet do tak odległych i niekorzystnie usytuowanych państw, jak Norwegia, czy Szwecja. Jednym z większych przewoźników, którego autobusy realizują liczne połączenia krajowe i międzynarodowe jest grupa Eurolines. To zrzeszenie kilku przewoźników autokarowych, działających w oparciu o wspólną strategię działania, jaką jest oferowanie wysokiej jakości usług transportowych w postaci międzynarodowych połączeń autokarowych. Dzięki połączeniu sił siatka połączeń grupy Eurolines jest bardzo bogata, a tabor to wysokiej jakości, komfortowe pojazdy, dzięki czemu autobusem dojechać można z Polski do Francji, Niemiec, Włoch, Belgii, Holandii, czy też na Ukrainę, czy Białoruś.


Bilety autokarowe na przewozy autokarami grupy Eurolines nabywać można bezpośrednio w firmie, bądź drogą internetową. Bilet autokarowy jest dokumentem imiennymi i niezbędnym do realizacji podróży. Dzięki licznym obniżkom i rabatom, jakie proponuje pasażerom przewoźnik, bilety autokarowe są stosunkowo tanie i mogą konkurować z cenami biletów innych środków transportu. Jednym z kierunków docelowych obsługiwanych przez firmy grupy Eurolines to Białoruś. Do państwa tego autokary docierają bezpośrednio do miast: Mińsk, Grodno, Lida, Oszmiana i Brześć. Z kolei przystanki pośrednie po stronie polskiej, przez które przejeżdżają autobusy do Białorusi usytuowane zostały w miastach: Warszawa, Białystok, Łódź, Suwałki i Wrocław. Tanie bilety autokarowe w jedną stronę pomiędzy stolicami tych dwóch państw kosztują 120 PLN.      

Autobusy Eurolines do Holandii

Przykładowy rozkład jazdy linii autokarowych Eurolines na trasie Polska Białoruś: Warszawa, Biała Podlaska, Brześć, Mińsk.

 
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego